Květen 2009

Štěstí..to je jen...

23. května 2009 v 18:17 Poznatky z mého života
Jen tak přemýšlím jestli je všechno v pořádku.(?) Není a nikdy taky nebude. Nemůže. Nikdy nic nebude všechno podle našich představ.A co kdyby bylo? Co kdyby bylo všechno podle našich představ. Nikdy by jsme nebyli štastní. Nikdy. Ale já poslední dobou sem docela štastná..Docela.

Žiju...

17. května 2009 v 21:26 Poznatky z mého života
...a zase se všechno změnilo...!

Budou nebo nebudou padat slzy?Doufám, že ne...ale přitom o tom silně pochybuju...

9. května 2009 v 20:40 Poznatky z mého života

Mám nějaké divné období..předtím sem byla jako nějaká šedá myška které si nikdo nevšímal a teď? Jsem sebevědomější ve většině věcích mi to přispívá...ale ta malá šedivá myška je pořád uvnitř někde hluboko a doufám, že potom sklamání, které mě čeká až poznám jednoho člověka se nevyklube na svět..to by mě (nejspíš) zabilo...Každý den online na skype a každý den si voláme každý den si něco řeknem...včera: Byl prý nakalenej a řval že se mě prostě musí zeptat jestli do něj valím?...Valím do něj? Odpověd si nechám pro sebe...Všechno nemusí být zveřejněno...


(U tohodle sem se dnes rozbrečela...znám to už delší dobu...
v podobě videa semto teda ještě neviděla...je to smutný..i ty písničky jsou u toho smutný :()
Už nikdy...

6. května 2009 v 15:53 Poznatky z mého života
Už nikdy jí nesmím uvěřit..vždycky jí uvěřím něco se odmne dozví a začne mě pomlouvat, že já su aková husa, už se podobám dádíkovi! Achjo!Fakt já se zase musím jít ožrat a osvěžit si tím ty věci, co sem se na ní dozvěděla TY který o mě říkala,ty kterýma mě pomlouvala, prostě ty kterýma se mi zhnusila!