Červen 2009

Love,peace and friend ? Maybe :-?

28. června 2009 v 7:35 Poznatky z mého života
Mám ráda J., ale ted se trošiku hádáme jestli se to dá tak nazvat a to mě štve :(Grrr!
Jedna holka T. se o něj po pouti začala trošku zajímat a mě to vadí
Mám ho ráda víc než si myslí on a než sem si myslela já. Je to dobře nebo špatně? No u mě jak se to veme?!
click to comment
Vadilo mi to jak se vyptávala, ale ochotně sem jí něco řekla..sem taky kvoň.. :(
MĚLA SEM V HLAVĚ NÁPAD NA DELŠÍ ČLÁNEK NAD TÍMHLE, ALE NĚJAK SE PO NÁLETU "TATÍNKA" VYTRATIL!

Pche!Hovno je!

(Roy Jones - Cant be touched)

Láska by měla odpouštět všechny hříchy, jenom ne hříchy vůči sobě.

24. června 2009 v 22:36 Poznatky z mého života
Nálada pod psa..
A proč?Jen kvůli jedný blbý zprávě na ICQ.Poslouchám smutný písničky a tím si to ještě víc stěžuju, ale já chci. Při písničkách si tu prozpěvuju, ale ne s náladou , kterou by někdo chtěl :( Je taková jaká je a ji mi jedno jestli si tohle nikdo nepřečte nebo jestli si to přečte milión lidí.

click to comment
Ale už mi je trošku líp. Připojila sem se na skype rozhovor, ale mám ztlumenej mikrák a pořád si pouštím ploužáky.Du na ten nejtěžší kalibr Rednex.Zatím dobrý, ale uvidím jestli si ještě pudu lehnout a postýskat si.Nechtěla sem kvůli tý osobě, ale nějak to jinak nešlo, ale je to ta poslední uroněná slza kvůli ní.Vypadá to, že ne, že to nějak přežiju ve zdravý tu písničku :| Ale nálada je tam kde byla.

Štve mě..
..že je ta osoba na mě naštvaná..
..vadí mi to..
..a vůbec si to neulehčuju těma písněma..
..tak proč?...

Slováci a slovensko...

20. června 2009 v 22:14 Poznatky z mého života
Profílek.cz - Originální obrázky a citáty na profil Lide.cz
Bože, zas sem naletěla svým citům..dneska celé odpoledna sem trávila a s terkama a folklorem ty slováci na tý ubytovně a posléze v DKO byli úžasný a hlavně jeden :) Prvně sem se s ním setkala když sme byli na jejich pokoji, on tam seděl a koukal na mě, já sice na něj taky koukala, ale né zas tak moc :)
V DKO
Byl prostě nejvíc krásnej, já na něj pořád čuměla potom to Terka zpozorovala a začala vyzvídat samozřejmě jí to hned došlo, že čumím na toho v tom bilím tričku :) Mohlo mu bejt tak 16,17 maximálně :) Já šla vyhodit žvejku terka jim to samozřejmě vykvákla a ten slovák co seděl s náma ho pozval k nám prvně se mu moc nechtělo, ale potom šel nevím jestli to bylo dobře nebo ne, ale každopádně byl krásnej a prej by sme se k sobě hodili :)(říkala terka) Prej po mě úplně "nenápadně" koukal :D Ale proč se vždycky tohle stane na slovensku nebo se slovákem proč? Proč mi začnou city fungovat naplno, ikdyž vím, že to nemá cenu protože druhý den odjíždí nebo něco podoného?
Nevím proč, ale slováci mě hodně přitahujou tou svojí slovenštinou a tak všeobecně, ale zase neříkám, že se mi češi nelíbí, ale vždycky si někoho vyhlídnu na každým zájezdě, dovolený...
Už mě to moje zabouchnutí do něho docela přešlo, ale dost mě mrzý, že sem se ho nedokázala zeptat ani Kolko mu je? a ani Ako sa volá?
Sem prostě strašpitel, kdybych měla trošku alkoholu v sobě hned by to šlo lépe!
Ale pravda je ta, že on se nedíval určitě na mě, ale na Terku, ale to nevadí...To předtím už dávno není pravda :) a žiju dál bez všeho co by většina lidí potřebovala.A sem zas na dlouho vyléčená..teda aspoň Doufám!...


Zapomenout..zapomenout na utrpení a žít bez všech překážek...

11. června 2009 v 21:38 Poznatky z mého života
__o0o__FiFiLuFi __o0o__'s Photo on IMEEM
Všichni okolo jsou nevrlí,nabručení,naštvaní a mě je zrovna dobře, ale všechno to na mě působý špatně..Zase mi svět připadá hrozně nespravydlivej připadá?On i takovej je?!Život je hnus, ale žít je přeci dar?Tak proč je takovej?Protože takovej, kterej si vysníme nemůže nikdy bejt..Nemám si s kým psát, ale to nevadí lepší si s nikým nepsat než aby na mě byli všichni hnusný :| ŽIVOT JE PROSTĚ KURVA! tak to je a tak to bude! tohle se říká i o lásce, ale...


Bez pláče, Bez štestí...Není život.
Potřebuju rozlet...