Slováci a slovensko...

20. června 2009 v 22:14 |  Poznatky z mého života
Profílek.cz - Originální obrázky a citáty na profil Lide.cz
Bože, zas sem naletěla svým citům..dneska celé odpoledna sem trávila a s terkama a folklorem ty slováci na tý ubytovně a posléze v DKO byli úžasný a hlavně jeden :) Prvně sem se s ním setkala když sme byli na jejich pokoji, on tam seděl a koukal na mě, já sice na něj taky koukala, ale né zas tak moc :)
V DKO
Byl prostě nejvíc krásnej, já na něj pořád čuměla potom to Terka zpozorovala a začala vyzvídat samozřejmě jí to hned došlo, že čumím na toho v tom bilím tričku :) Mohlo mu bejt tak 16,17 maximálně :) Já šla vyhodit žvejku terka jim to samozřejmě vykvákla a ten slovák co seděl s náma ho pozval k nám prvně se mu moc nechtělo, ale potom šel nevím jestli to bylo dobře nebo ne, ale každopádně byl krásnej a prej by sme se k sobě hodili :)(říkala terka) Prej po mě úplně "nenápadně" koukal :D Ale proč se vždycky tohle stane na slovensku nebo se slovákem proč? Proč mi začnou city fungovat naplno, ikdyž vím, že to nemá cenu protože druhý den odjíždí nebo něco podoného?
Nevím proč, ale slováci mě hodně přitahujou tou svojí slovenštinou a tak všeobecně, ale zase neříkám, že se mi češi nelíbí, ale vždycky si někoho vyhlídnu na každým zájezdě, dovolený...
Už mě to moje zabouchnutí do něho docela přešlo, ale dost mě mrzý, že sem se ho nedokázala zeptat ani Kolko mu je? a ani Ako sa volá?
Sem prostě strašpitel, kdybych měla trošku alkoholu v sobě hned by to šlo lépe!
Ale pravda je ta, že on se nedíval určitě na mě, ale na Terku, ale to nevadí...To předtím už dávno není pravda :) a žiju dál bez všeho co by většina lidí potřebovala.A sem zas na dlouho vyléčená..teda aspoň Doufám!...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama