Leden 2011

Because Of You

8. ledna 2011 v 18:51 | Nikdo |  Poznatky z mého života
Jak mě mohl dostat pan Ká takhle na záda.. ehm, lopatky?! Jak se mu to povedlo ve mě probudit to, co nemělo už nikdy vyjít na povrch? Tyto dávno bohem zapomenuté ve velkých sarkastických uvozovkách city. 
A kdo ve mě sakra probudil touhu poslouchat..ehm, hnusné a pomalé písně? 
Ale musíte uznat, že ten klip je dokonalý .. :] (Ehm, povídám si sama pro sebe, takže si i sama odpovím) Ano, uznávám.. je dokonalý, přímo ťuťu ^^
A ten hlas Reby (počeštíme si to, ne? ;D) je též dokonalý.
Agrrh! O zrovna tomhle jsem se tu rozpitvávat nechtěla ;[

Inside my mind..

6. ledna 2011 v 18:25 | Nikdo |  Poznatky z mého života
Je to dlouho, co jsem si tu stěžovalo. Nejspíš jsem nemělo až tak velký důvod..
Tentokrát si nechci ani tak stěžovat jako spíš si tu vylít to, co dusím v sobě, protože si to pořád nechci připustit, protože jsem tohle nechtělo! Fuk, Fuk, Fuk,..
Ech, není to fuk, budu to tu řešit, ale "Vám"(, protože vím, že zrovna sem nepáchne lidská noha, což mi ani tak nevadí, spíš mi to vyhovuje) to může být jedno, protože stejně nebudete vědět o co jde! 

Je zvláštní, jak si člověk dokáže vypěstovat jakési city k člověku, kterého nikdy neviděl. Kterého by sice chtěl vidět, sice doufá, že se mu to splní, ale ví, že jen doufat nestačí.. 
Do čeho jsem se to zase namočilo..? Klasicky, nechalo jsem se unést, na krásném lichotícím mráčku.. ech, říkejme mu třeba pan Ká (Je to mráček, ano? Nic jiného!, musím být originální, ne? Žádný pan X nebo Y já mám rovnou pana Ká!)..

Nevím, co jsem si myslelo... pan Ká mi to nabídlo takový tamten "vztah".. Nechtělo jsem přijmout, ale ani odmítnou.. Fuk, Fuuk, Fuuuk! Je to fuk! 

Jsem na sebe samo naštvané! Jak jsem mohlo?! Já? JÁ? Já, které si tohle už dávno zakázalo, a pan Ká si přikráčí a a udělá tohle!
Agrrrh!

Ne, nenechám to tu rozepsané! Tohle neudělám.. 

Nebo ano? Vrátím se k tomu večer a nebo už nikdy.. ale tady to nikomu vadit nebude, muhehe!
Já toho pana Ká asi tamto slovo na M.., ano.. a třeba se mi to vůbec nelíbí, protože tyhle "city" už jsem nikdy takhle nechtěla zažít, ale což.. 
Vše je moc ťuťu..
Já to potřebovala dopsat, dostat to někam jinam, dostat to mimo sebe, a teď mi bude doufám lépe... :]
To, ten, či možná i ta Nikdo