Únor 2012

Šeptání tvé a stýskání mé..

5. února 2012 v 18:53 | Křivka
Jsem z něj úplně v háji. Nevím, co chce on, ale hlavně, NEVÍM, co chci pořádně já. Jestli jo, nebo ne.. nebo snad i jo. Jo, všechno musí být složitý, a hlavně já to MUSÍM MÍT PROSTĚ složitý, jinak bych si to přece neužila. Chvilkama mi je do breku, zatraceně. Už ani hezký to není. Ani nikdy nebylo, nerada brečím, jen mi to prostě nedá.

Potřebuji strhnout ty modrý brejle z očí, co mi ho tak zkrášlují, tak to sakra někdo udělejte, i když já nechci vidět pořádně realitu, ta bolí. Už bolela tolikrát, že začínám být chvilkama otupělá, imunní, vůči ní.

A tady to asi utnu a jdu si s ním nadále psát.


Mrzutost

3. února 2012 v 16:58 | Křivka
Když mi poprvé vyznal lásku, brala jsem to jako takový výstřelek, byl opilej, a bylo to přes sms, protože v rl mi to zatím nemohl říct. Tenkrát jsem měla srdce zaneprázdněné někým jiným, tak jsem to tolik nebrala. Bylo mi to tak nějak šumák a myslela jsem si, že si prostě dělá ze mě prdel. Avšak když mi to řekl podruhé, tento Silvestr, tak jsem byla v tu ránu střízlivá, i když jsem v sobě měla už takovou pěknou 8 skleničku. V tu ránu jsem byla naprosto a totálně střízlivá.

Začala jsem o něm přemýšlet. Začala jsem na něj myslet. Poté jsem psala mojí BF (Ach, jak mě irituje tohleto označení kamarádek/dů, nesnášela jsem ho a nesnáším ho nadále, ale to odbočuji, o tomhle tenhle blog není.) Navrhla jsem, že jemu můžu napsat také, skočil potom. Napsala jsem mu a končilo to tím "Mám Tě strašně moc ráda ;P".

Měla jsem ho vždycky strašně moc ráda, vždycky jsem si s ním moc ráda psala, i když jsem si s ním nepsala nijak moc dlouho, maximálně tak hodinu, a to pokaždý. A zdá se mi, že ho mám čím dál víc ráda. Psali jsme si o tom, ani jeden nechceme ten "vztah na dálku". Ale já bych byla ochotná za ním jezdit, byla bych ochotná do toho investovat nemalé peníze, jenže zdá se, že já žiju v jiném světě a on o tom ani nepřemýšlel. Nechtěla jsem mu nadhazovat tuhle myšlenku a ani to dělat nebudu.

Teď se snažím své city, které se houpají nad 2 slovy, něco mezi "Mám Tě strašně moc ráda" a "Miluji Tě". Teď se těch citů snažím nějakým způsobem zbavit, jde to těžko, že áno..